System.Web.Mvc.HtmlHelper`1[Umbraco.Web.Models.RenderModel]

SFK:s styrelse

Här presenterar vi styrelsen för Sveriges Fritids- och Kulturchefsförening.

Maria Wallengren,
Ordförande
Ansvarsområde:
Kontakt med MUCF och IAKS Utbildnings- och framtidsfrågor
Beställargrupp Konstgräs

E-post: maria.wallengren@falkoping.se
Telefon: 0515-88 50 46

Maria Modig,
vice Ordförande
Ansvarsområde:
Programrådet för Träffpunkt Idrott
Kontakt med SKR 
Erfarenhetskonferens 2022

E-post: maria.modig@norrkoping.se
Telefon: 011-15 29 26

Sofia Nohrstedt,
Ledamot
Ansvarsområde:
Kontakt Kulturrådet

E-post: sofia.nohrstedt@gavle.se
Telefon: 026-17 94 02

Bild på Hannah Rydstedt Nencioni

Hannah Rydstedt Nencioni,
Ledamot
Ansvarsområde: Information/kommunikation
Erfarenhetskonferens 2022
Digitala AW

E-post: hannah.rydstedt@upplands-bro.se
Telefon: 08-518 321 84

Annika Stedner,
Sekreterare

E-post: annika.stedner@molndal.se
Telefon: 031-315 16 31

 

 

 

Michael Tsiparis,
Kassör
Ansvarsområde:
Årskonferens 2022 och 2023

E-post: michael.tsiparis@lomma.se
Telefon: 040-641 11 46

Ingrid Thylin,
Ledamot

Ansvarsområde:
Kontakt med SKR

E-post:
ingrid.thylin@skelleftea.se
Telefon: 0910-73 50 00